K O L A Y T E R C Ü M E

Kişisel Verilerin Korunması

Bu Kişisel Verilerin Korunması Politikası ("Politika"), Kolay Tercüme ("Biz", "Bizim" veya "Şirket") tarafından işletilen tercüme ofisleri için CRM hizmetleri sunan bulut tabanlı yazılım platformunun ("Platform") kullanımıyla ilgili kişisel verilerin nasıl işlendiğini ve korunduğunu açıklamaktadır. Bu politika, kullanıcıların kişisel verilerinin gizliliğine ve güvenliğine önem verdiğimizi ve bu verileri nasıl işlediğimizi detaylandırmaktadır.


1. Toplanan Kişisel Veriler

1.1. Platform'u kullanımınız sırasında sizden topladığımız kişisel veriler, adınız, soyadınız, iletişim bilgileriniz, ödeme bilgileriniz gibi kimlik ve iletişim bilgilerini içerebilir.

1.2. Kişisel verilerinizi, platform üzerinden sunulan hizmetlerin sağlanması ve müşteri hizmetlerinin sunulması amacıyla toplarız.


2. Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Kullanımı

2.1. Topladığımız kişisel verileri, yasalara uygun olarak ve açık rıza alınmışsa işlemekteyiz. Bu verileri, hizmetlerin sunulması, taleplerinizi yerine getirme, iletişim kurma ve hizmet kalitesini iyileştirme amacıyla kullanabiliriz.

2.2. Kişisel verilerinizi üçüncü taraflarla yalnızca aşağıdaki durumlarda paylaşabiliriz:

  • - Hizmet sağlayıcılarımız, ancak bu sağlayıcılar da veri koruma taahhütü altında olmalıdır.
  • - Hukuki gereklilikler veya düzenlemeler çerçevesinde.

3. Veri Güvenliği ve Saklama Süresi

3.1. Kişisel verilerin güvenliğini sağlamak için gerekli teknik ve organizasyonel önlemleri alırız. Ancak, internet üzerinden veri iletiminin mutlak güvenliği garanti edilemez.

3.2. Kişisel verilerinizi, yasalarca belirlenen süre boyunca saklarız ve saklama süresi sona erdiğinde verileri sileriz.


4. Haklarınız

4.1. Kişisel verilerinize erişim hakkınızı kullanabilir, düzeltme, silme veya işleme kısıtlama talebinde bulunabilirsiniz.

4.2. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin rızanızı her zaman geri çekebilirsiniz.


5. Değişiklikler ve Bildirimler

5.1. Biz, Kişisel Verilerin Korunması Politikası'nı herhangi bir zamanda güncelleme hakkını saklı tutarız. Herhangi bir güncelleme durumunda, güncellenmiş Politika sürümü Platform üzerinden yayınlanır. Kullanıcıların düzenli olarak Politikayı kontrol etmeleri tavsiye edilir.


6. İletişim

Kişisel verilerin korunması veya politika ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen destek@kolaytercume.com üzerinden bizimle iletişime geçin.

Bu Kişisel Verilerin Korunması Politikası, Kolay Tercüme ve kullanıcılar arasında kişisel verilerin güvenli ve etik bir şekilde işlenmesi amacıyla oluşturulmuştur.