K O L A Y T E R C Ü M E

Özelliklerimiz

Online olarak yüzlerce hatta binlerce müşterinizi filtreleyebilir tüm müşteri kayıtlarınızın tek bi yerden kontrolünü sağlayabilirsiniz. Oldukça basit bir ara yüze sahip olan yönetim paneli sayesinde uzmanlık alanı kazanmanıza gerek kalmadan son derece hızlı ve aktif bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça basit bir ara yüze sahip olan yönetim paneli sayesinde uzmanlık alanı kazanmanıza gerek kalmadan son derece hızlı ve aktif bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evrak işleri ile boğuşmadan ve kağıtların arasında kaybolmadan zaman kaybetmeden bütün işlerinize ulaşabilirsiniz.

Bitmiş olan projelerinizin kaybolması söz konusu olmadan güven içerisinde çalışmanın keyfine Kolay Tercüme ile varın. Atayacağınız bir proje yöneticisi kolayca işi sisteme işlesin ve ilerleyişini size an be an bildirsin. Projenin ne durumda olduğunu kolayca ve zahmetsizce öğrenin

Çalıştığınız bütün tercümanları tek sisteme kaydederek kategorize bir şekilde görebilirsiniz. Tercümanlarınıza projeler atayıp, daha sonra hangi aşamalara geldiğini ve bu atadığınız projelerden ne kadar gelir elde edeceğinizi rahatlıkla sistem içerisinde hesaplama imkanına erişebilirsiniz. İş sonunda raporlama yapabilir ve geliştirilmesi gereken yerleri tespit edebilirsiniz.

Çeviri büroları ve serbest çalışanlar için Online bulut tabanlı sistem kolaytercume.com hizmet vermeye başladı. Bu sistem sayesinde herhangi bir masaüstü programa gerek kalmadan çeviri işlerinizi takip edebileceksiniz ve muhasebe sistemini tutabileceksiniz.

Her programa ayrı ayrı ücret ödeme derdinden sizi kurtarır. Limitsiz Paket Sayesinde tüm özelliklere erişebilir ve ekstra bir ücret ödemeksizin tüm çalışanlarınıza kullandırabilirsiniz.

KolayTercüme’nin en özelliği ihtiyaçlarınıza göre geliştirilebilir olmasıdır. Görüş, öneri ve taleplerinizi bekliyoruz.